Калій сірчанокислий (сульфат калію) ваговий (ціна за 1 кг), Австрія

- В наявності 20 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 3201
від 145 грн/кг
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 грн
- +380 (68) 809-04-002 Магазин Анголенко (Telegram)
Опис
Калій сірчанокислий (сульфат калію)
Добриво, призначене для використання як в закритому, так і відкритому грунті. У його складі міститься не менше 46% калію, і немає хлору, що збільшує позитивний вплив агрохімікати на всі культурні рослини.
Після застосування K₂SO₄, у вирощуваних плодах, овочах і ягодах помітно підвищується вміст цукрів та вітамінів, збільшується опірність рослин до різних захворювань, зменшується відсоток ураження готової продукції серцевинною та сірою гниллю.
Сульфат калію як добриво необхідно застосовувати, щоб забезпечити багаторічним рослинам благополучну перезимівлю. Подгодувавши восени плодово-ягідні дерева та чагарники сірчанокислим калієм, можна розраховувати на те, що вони переживуть навіть найсильніші морози з незначними втратами.
Сульфат калію рекомендується використовувати для кислих грунтів, так як згідно з ДСТУ, рН розчину цієї речовини у воді коливається від 5,5 до 8 умовних одиниць вимірювання, і ця властивість допомагає вирівнювати кислотно-лужний баланс середовища.
Застосування
Це мінеральне добриво люблять багато рослини, і вдячно відгукуються на його внесення хорошим і якісним урожаєм.
Для того, щоб отримати запланований результат, необхідно знати особливості його застосування. В залежності від типу грунту, K₂SO₄ вносять по-різному. На важких суглинках він погано переходить у ґрунтовий комплекс, і зазвичай виявляється локально замкнений в місці внесення.
Щоб калій став доступний корінню, його необхідно вносити заздалегідь (краще восени), знімаючи верхній шар землі (10-30 см, в залежності від виду рослини).
Ще один спосіб терміново підгодувати вже дорослу рослину цією речовиною – зробити шурфи (вертикальні отвори) навколо рослини, під кутом 45 градусів, у напрямку до коріння, і залити туди рекомендовану дозу водного розчину сірчанокислого калію.
Для плодових дерев даний агрохімікат вносять вже при посадці, на дно посадкової ями, разом з фосфорним добривом.
Норми внесення для різних культур будуть різними. Дозування залежить від індивідуальних особливостей, від кількості споживання калію тією, чи іншою рослиною. Рекомендуються наступні пропорції при весняняному перекопуванні землі під плодові і овочеві культури:
- Томати – 20 г на м. кв.;
- Огірки – 15 г на м. кв.;
- Капуста, ріпа – 25 г на м. кв.;
- Картопля – 30-35 г на м. кв.;
- Ягоди – 20 г на м. кв.;
Для другої підгодівлі, яку робляють в середині літа, можна взяти розчин сульфату калію. В цьому агрегатному стані діюча речовина швидше потрапить до коренів рослин. На піщаних ґрунтах можна просто полити свої посадки під корінь, а на важких суглинках бажано провести підживлення по листу.
Розчин готують наступним чином – на 10 л води беруть 35-40 г сірчанокислого калію і все ретельно перемішують. Незважаючи на практично повне розчинення солей, це рідке добриво краще використовувати відразу, полив розрахунковою кількістю близько 3-4 м кв. грядки.
Взаємодія K₂SO₄ з іншими добривами
Використання сульфату калію як добрива – це дуже перспективно, так як це добриво позбавлене недоліків багатьох інших мінеральних підживлень. Але при його внесенні необхідно дотримуватися певних правил, щоб не отримати результат, зворотній бажаному:
- K₂SO₄ не можна застосовувати одночасно з карбамідом (сечовиною) і крейдою.
- Змішувати сірчанокислий калій з азотними добривами необхідно строго перед внесенням у грунт.
- Використовуючи калію сульфат на кислих ґрунтах, для яких його рекомендують агрономи, бажано змішувати його з вапном, для досягнення кращого ефекту.
- Краще всього працює на карбонатних ґрунтах, особливо призначених для розбивки виноградників.
- Останнім застосуванням будь-яких мінеральних добрив для підживлення рослин повинно бути зроблено, як мінімум, за два тижні до збору врожаю.
Краще купувати сірчанокислий калій, змішаний з фосфором, так як ці два елементи відмінно «працюють» у парі, і надають тривалий позитивний вплив на рослини.
Наші магазини «Росток» ви можете відвідати за адресою м.Запоріжжя вул.Благовіщенська 36/вул.Жуковского (ринок Анголенко) або м.Запоріжжя вул.Чумаченко 25В (Александрівський ринок). Будемо раді вам допомогти!
Характеристики
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Бельгія |
Вид добрива | Сірчанокислий калій |
Препаративна форма | Порошок |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 145 грн/кг