Трава газонна Робустіка вагова (ціна за 100г) DLF Данія
від 26,80 ₴/100 г
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 грн
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2626
- +380 (68) 809-04-002 Магазин Анголенко
Трава газонна Робустіка
Склад:
50%- Райграс багаторічний / Lolium perenne / (Калібру/ Тетрамакс)
25%- Костриця червона супер /Festuca rubra rubra / (Максима 1)
25% - Райграс пажитниця / Lolium perena
Виробник: DLF Trifolium (Данія)
Норма висіву на 100 м2: 3-4 (кг)
Розфасовка: мішок 20 (кг)
Універсальна декоративна суміш
«РОБУСТИКА» - декоративна універсальна суміш для різного типу міських, садово-паркових, котеджних та інших типів газонів. Забезпечує швидке задерніння великих площ.
Кращий результат при розробці газону досягається при виконанні наступних умов:
1) Рекомендована норма висіву: 4 кг на 100 кв. м
2) Ретельне перемішування зерен в травосуміші перед висівом, засівши в суху стиглу, приготовлену основу, з легковажним ущільненням трамбуванням або катком (вагою до 60 кілограм).
3) Кропітка закладення зерен у основу на глибину від 1 до 1,5 (см), рекомендовано дрібно розсіяний неодноразовий, глибоко проникаючою полив на 2-й день після посіву.
4) Кращі строки засіву: квітень - травень, серпень – вересень, під зимовий засів – жовтень, листопад.
5) Початок сходів травосуміші: на 4-5 день після висіву за умов рясного постійного поливу. При цьому костриця сходить на 12 -14, райграс на 4-5 день, мятлик луговий на 22-25 день. Цілком декоративний листый покрив газону створюється на 28-30 день.
6) Височина, що залишається при стрижки: 1-ша стрижка 4 (см), при досягненні травостою 8 (см), наступні - 3,5 - 5 (см). У гостро посушливий сезон – не менше 4-5 (см) - неприменное обмеження).
Як посадити газонну траву, щоб отримати хороший газон
Доглянутий газон є невід'ємною частиною нашого уявлення про грамотно облаштованому подвір'я, адже саме він є кращою прикрасою ділянки та відмінним фоном для декоративних кущів та окремих дерев. Але для того, щоб створити такий газон, треба знати, як посадити газонну траву правильно.
Термін посіву:
Найкраще садити газон навесні, в середині квітня, або влітку, в кінці серпня. Спочатку треба підготувати основу під посів газонної суміші, для чого слід перекопати землю на глибину близько 30 см, при цьому вибираючи бур'яни і вирівнюючи землю з допомогою газонного ковзанки. Зверху утрамбованої землі слід насипати просіяний через сітку компост, змішаний з піском і торфом, шар якого повинен становити приблизно 10 см.
Приблизно за тиждень перед тим, як посадити газонну траву, грунт потрібно удобрити, розкидавши по її поверхні суміш азоту, фосфору і калію, і розрівнявши грунт граблями. Для посадки потрібно дочекатися сухий безвітряної погоди. Щоб засіяти газон великої площі, доцільно використовувати сівалки, маленькі ділянки можна засіяти і вручну.
Норма посіву:
Стандартною нормою висіву для звичайного газону вважається п'ятдесят грам на один квадратний метр. Щоб забезпечити більш рівномірний посів, газонну суміш потрібно змішати в рівних пропорціях з піском. Глибина посіву газонної трави зазвичай становить від одного до півтора сантиметрів. Щоб запобігти віднесення насіння вітром, їх потрібно присипати торфом (шаром приблизно в 1 см) і злегка закоткувати.
Полив:
Дуже важливим моментом в облаштуванні газону є полив. Відразу після засіву його потрібно полити, використовуючи крапельний спосіб або метод дощування. Робити це потрібно дуже обережно, щоб не вимити насіння з грунту. Далі, коли газон почне проростати і буде формуватися дернина, не можна допускати пересихання газону.
На замітку:
Коли газонна трава почне підніматися, обов'язково проростуть бур'яни. Це може бути щириця, лобода, грицики і так далі. Їх насіння може лежати на різній глибині в ґрунті тривалий час, поки ви не розворушите її, не підніміть шар вище. Переживати з цього приводу не варто, адже в подальшому ви будете скошувати газон, а однорічні трави цього не люблять, і з часом вимруть.Або використовувати гербіциди для газону.
Висота укосу
Густота газону, і в цілому його презентабельний вигляд, сильно залежать від регулярності стрижки. Насамперед, подбайте про те, щоб ножі були гострі. Інакше кінчики скошеної трави будуть пожеванными, візьмуть іржавий відтінок. Такий же ефект виникне, якщо ви будете стригти непросохлу після поливу, дощу або роси траву.
Також необхідно дотримуватися висоту укосу. Перша стрижка після висіву насіння робиться досить високою – близько 6 див. В подальшому стрижка ведеться з будете стригти ависимости від виду газону:
висота партерного газону – 3 см;
висота звичайного газону – 5 див.
Нижче ножі виставляти не слід, так як ви послабите рослини, їм буде не вистачати поживних речовин, накопичених за допомогою фотосинтезу, для утворення коренів. Якщо в літній сезон ви виставите ножі вище, наприклад, для звичайного газону вище 6 см, то широколистяні види трав почнуть заглушати узколиственные.
Найпоширенішими помилками стрижки газону у нових садівників є: нерегулярність укосу або занадто низька стрижка, майже наголо. Такі стрижки дуже шкідливі, так як газонні трави швидко слабшають і на їх місці розростаються моховинки, маргаритки або мохи. Частота ж стрижки залежить від вологості, грунтової поживності і, звичайно, часу року.
Зазвичай стрижуть не рідше одного разу на тиждень. А по хорошому – при перевищенні на 1,5 см потрібної висоти.
Під час вашої відсутності (наприклад, відрядження або відпустку), трава може вирости дуже високо. Відразу зістригати всю висоту не слід. Необхідно спочатку провести обрізку верхівок, а через три дні скосити на належну висоту.
Восени і навесні газон стрижуть трохи вище – на 1 см вище рекомендованої висоти.
Скошену траву восени краще не збирати в бункер газонокосарки, а залишати прямо на газоні. Залишки скошеної трави до весни порозкладають, і це буде хорошою органічної підживленням вашим рослинам.
Догляд
Для догляду за газоном потрібні підгодівлі і мульчування. Для підгодівлі краще вибирати комплексні добрива. Також добре проводити обприскування ЗМЗ та гуміновими кислотами. З серпня підгодівлі припиняють.
Мульчування потрібно для вирівнювання западин і порожнеч, поліпшення розростання бічних пагонів, збільшення товщини живильного шару ґрунту, поліпшення структури грунту. Готують з суміші залежно від складу грунту:
для глинистих – 2 частини дернового перегною (суглинок), 1 частина перепрілого компосту або торфу, 4 частини крупного піску;
для суглинкових – 4 частини дернового перегною (суглинок), 1 частина перепрілого компосту або торфу, 2 частини крупного піску;
для піщаних – 4 частини дернового перегною (суглинок), 2 частини перепрілого компосту або торфу, 1 частина крупного піску.
Отже, щоб отримати доглянутий газон, підберіть собі гарну суміш насіння, підготуйте грунт і засійте. Подальший догляд за новим газоном не складний. Але пам'ятайте, що йому потрібна регулярна стрижка, інакше буде трохи сумний.
Наші магазини «Росток» ви можете відвідати за адресою м.Запоріжжя вул.Благовіщенська 36/вул.Жуковского (ринок Анголенко) або м.Запоріжжя вул.Чумаченко 25В (Александрівський ринок). Будемо раді вам допомогти!
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Данія |
Користувацькі характеристики | |
Об'єм (л) | 1 |
Основне призначення засобу | Від усіх видів комах, Від повзаючих комах, Від мурах, Від ос, Від тарганів, Від клопів, Від кліщів, Від шершнів, Від прусаків, Від комарів, Від мух |
Тип засобу | Концентрат суспензії |
- Ціна: від 26,80 ₴/100 г